آموزش ترید در صرافی کوینکس (Coinex) و انواع سفارشات آن -ایران ارز دیجیتال

شایان ذکر است که رتبهبندی بر اساس تعداد جستجو به کاربران کمک میکند خیلی راحت رمزارزهای محبوب و نمایکلی آنها را مشاهده کنند، که حای اطلاعاتی همچون قیمت است. در وبسایت کوینکس، پنج رتبهبندی بر اساس بیشترین رشد قیمتی روزانه، بیشترین افت قیمتی روزانه، ارزش بازاری و جستجوهای برتر ارائه شدهاند. علاوه بر این، کاربران کوینکس تغییرات رتبهبندی بر اساس ارزش بازار و تغییرات قیمتی ۲۴ساعتهٔ رمزارزها را بهصورت بلادرنگ زیر نظر دارند. کاربران با کمک آمار پراکندگی تغییرات قیمتی میتوانند تغییرات قیمتی رمزارزهای فهرستشده را بهصورت بلادرنگ طی بازههای زمانی مختلف مشاهده کنند (مثلاً ۲۴ ساعته، ۷ روزه، و ۳۰ روزه). کاربران از طریق آمار پراکندگی اردرها میتوانند به اطلاعاتی دربارهٔ نسبت Taker Sell و Taker Buy بر روی پلتفرم دست یابند و خیلیسریع هیجانات بازار را ارزیابی کنند. احراز هویت دو مرحلهای، مخفف «2FA»، راهی برای ورود به حساب کاربری است که در آن سیستم بررسی میکند که آیا شخصی که قصد ورود به سیستم را دارد کاربر است (و نه، برای مثال، هکر).

به گزارش بازار، اخیراً صرافی جهانی کوینکس قابلیت « داده های بازار » را معرفی کرده است که کاربران را در معاملهکردن رمزارزها به شکلی کارآمدتر یاری و تجربهٔ معاملهٔ رضایتبخشتری را برای آنها رقم میزند. در گذشته بسیاری از سرمایهگذاران از وبسایتهای ارائهدهندهٔ اطلاعات ارزها برای بررسی آمار بلادرنگ رمزارزها، مثل تغییراتی قیمتی و ارزش بازار، استفاده میکردند. سرمایهگذاران بازار رمزارزها با کمک قابلیت نمایکلی بازار میتوانند بهراحتی از روند حال حاضر بازار مطلع شوند. تعداد بالای کوین های این صرافی و همچنین قابلیت استفاده برای کاربران ایرانی کوینکس را به یکی از صرافی های محبوب در ایران تبدیل کرده است.

  خرید دوربین مداربسته

صرافی کوینکس که در دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی تاسیس شد یک صرافی ارز دیجیتال جهانی و حرفه ای است که کاربران می توانند با استفاده از آن طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال را مبادله کنند. واریز ارز دیجیتال به جساب سایرین . از این رو در این مقاله تصمیم داریم به آموزش ترید در صرافی کوینکس بپردازیم. کوینکس را میتوان بزرگترین یا حتی تنها صرافی بینالمللی دانست که بهطور رسمی اعلام کرده است میزبان کاربران ساکن ایران است و پاسپورت ایرانی را برای احراز هویت میپذیرد.

کاربران با کمک این رتبهبندیها میتوانند تغییرات قیمتی رمزارزهای مختلف را بررسی و از آخرین روند بازار مطلع شوند. سایر صرافیهای خارجی بهدلیل تحریمهای بینالمللی علیه ایران، از پذیرش کاربران ایرانی امتناع میکنند یا دستکم مدارک ایرانی را برای احراز هویت به رسمیت نمیشناسند. به طوری که برخی از ابزارها در این صرافی پشتیبانی نمیشوند. ای صرافی دارای یک ارز اختصاصی به نام CET است، که دارندگان آن با هزینه کم تری به پرداخت کارمزد ها می پردازند. کوینکس یا Coinex یک صرافی ارز دیجیتال کریپتوکارنسی است که از کوین های BTC, LTC, ETH, صرافی coinex XRP و … کاربران در این بخش می توانند، تقاضای لیست شدن کوین های جدیدی را به کوینکس ارائه دهند. صرافی کوینکس به صورت ۲۴ ساعته درتمام روز های هفته به صورت گفتگوی آنلاین، تیکت و ایمیل به پاسخ دهی به کاربران می پردازد.

پس از اجباریشدن احراز هویت در صرافی بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، بهعنوان یکی از جایگزینهای اصلی، کاربران ایرانی بیش از پیش در کوینکس ثبتنام کردند. راه دیگه اینه که تعداد مشخصی ارز CET خریداری کنید و نگه دارید. به طور مثال، شما تعیین می کنید که اگر قیمت بیت کوین به 33 هزار دلار رسید، 0.5 واحد بیت کوین برای شما خریداری شود و یا به فروش برسد. مشخص نیست چه تعداد کاربر ایرانی در کوینکس فعالیت میکنند؛ اما با توجه به آمار وبسایت الکسا، این صرافی در ایران رتبه ۸۴ پربازدیدترین وبسایتها را به خود اختصاص داده است و این طور به نظر میرسد که بخش بزرگی از کاربران این صرافی ساکن ایران هستند. از این رو همواره توسط کارشناسان هر حوزه ای توصیه می گردد که قبل از ورود به هر حوزه مالی در خصوص آن حوزه تحقیقات کامل صورت گیرد. در این سایت تایید دومرحله ای وجود دارد و امکان ورود به حساب شما ۹۰ درصد غیرممکن است .

  20 نکته مهم که پیش از نصب دوربین مداربسته باید بدانید!