اتاق فرار تهران رزرو اسکیپ روم ترسناک تا 90% تخفیف تخفیفان | allescape

اتاق فرار تهران رزرو اسکیپ روم ترسناک تا 90% تخفیف تخفیفان | allescape

داستان بازی از این قرار است که بیماری طاعون جهش‌یافته و تمام شهر را سئوی سایت اتاق فرار فرا گرفته است. در این میان مراکز زیادی برای ایزوله شهر ایجاد شده که مبتلایان را به آن‌ها منتقل می‌کنند. شما و دوستانتان درحالی‌که هیچ نشانی از این بیماری ندارید دیشب دستگیر شده‌اید و متوجه می‌شوید که این مرکز برای تست واکسن‌های جدید خود روی افراد سالم آن‌ها را آزمایش می‌کنند. قبل از انتخاب و رزرو اتاق فرار، به نظرات سایر افراد توجه کنید. تایم‌فورفان بزرگ‌ترین مرجع سرگرمی در ایران، امروز فعالیت خودش رو شهرهای زیادی از ایراین گسترش داده و به زودی شهرهای بیشتری هم به مجموعه اضافه میشن. شما می‌تونید از روی نقشه و یا لیست پایین صفحه شهر مورد نظرتون رو انتخاب کنید و اتاق فرارهای اون شهر رو ببنید و اتاق مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

  • خوشبختانه با افزایش محبوبیت این بازی جذاب، امروزه شاهد اتاق‌های فرار مختلف با سناریو‌های متفاوت در سراسر کشور هستیم.
  • اسکیپ روم یکی از فعالیت‌های هیجان‌انگیز برای گذراندن اوقات فراغت و دورهمی با دوستان است.
  • فضاسازی‌ها کاملا واقعی است و شما در یک کارگاه متروکه و پر از زامبی قرار گرفته‌اید.
  • ژانر اتاق فرار اشک ترسناک و دلهره آور میباشد و مدت زمان بازی، ۶۰ دقیقه است.
  • تیم شما می‌تواند جمعی از دوستان، همکاران یا هم‌کلاسی‌های شما باشد.
  • توجه داشته باشید که برای شرکت در این اتاق فرار، نیاز به پیش زمینه قبلی ندارید و همه چیز توسط پرسنل قبل از شروع سانس اتاق فرار برای تیم شما، شرح داده می‌شود.
  انواع دوربین مداربسته مخفی و کوچک

آنها تصور می‌کنند که این کار نشانه شجاعت آنها در مقایسه با سایر اعضای تیم است. با این رویه اصلا از داستان لذت نخواهید برد و احتمال شکست شما بسیار بالا خواهد بود. جالب است بدانید که به صورت موازی، یک دانشمند و فیزیک‌دان سوئیسی، بازی مشابه به اتاق فرار را در سال ۲۰۱۲ طراحی کرد.

۱۰. اتاق فرار خانه معما اهواز

گاهی در یک مکان تاریک و وحشتناک سرنخی وجود دارد که باید دل به دریا زده و آن را پیدا کنید. هر روزه از ساعت 12 ظهر تا 9 شب می توانید از این بازی لذت ببرید. اعلام شده و در حال حاظر نمی توان این بازی را تجربه نمود.ظرفیتی که برای بازی در نظر گرفته شده است بین 4 تا 6 نفر می باشد که در مدت زمان 70 دقیقه قادر هستید بازی را تجربه نمایید. لازم به ذکر است بدانید اگر در تیمتان یا خودتان فردی وجود دارد که مبتلا به بیماری های خاص نظیر آسم هست، باید به دستنکاران یا گیم مستران بازی اطلاع دهید.60 دقیقه مدت زمان بازی می باشد. در سال 1893 در حوالی شهر شیکاگو آمریکا و در هتلی مرموز اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

۱۱. وست روم | مافیا در اتاق فرار

در این بازی شما راهی سفر به یک مکان وحشت‌انگیز می شود و باید مانند هر بازی دیگری از میان معماهای موجود جان سالم به در ببرید. اگر بتوانید تمامی معماهای ادوارد را به درستی حل کنید و از پس تمامی معماها برآید؛ ادوارد بخاطر هوش و ذکاوتی که دارد شما را آزاد می‌کند، در غیر این صورت …. نکته قابل تاملی که در این بازی وجود دارد این است که تا کنون هیچ یک از اتاق‌های این مجموعه بیش از ۳۴ درصد موفقعیت نداشته است. در بازی می‌توانید اتاق‌هایی با تم؛ زیرزمین، اتاق مطالعه، بیمارستان، آسانسور و… را برای بازی انتخاب کنید.

  دوربین مداربسته آنالوگ نسل قدیمی اما با قدرت

در این ژانر، سختی بازی در حل معماهای پیچیده و دشوار نیست بلکه رویارویی با اتفاقات پیش‌بینی‌نشده و دلهره‌آور است که استرس ناشی از آن قدرت تمرکز و فکرکردن را تا حد زیادی از شما می‌گیرد. فضای اتاق فرار تابوت به‌صورت دلهره‌آور و خاص طراحی شده و یکی از دشوارترین بازی‌های این مجموعه است. این اتاق فرار با ژانر ترسناک یکی از محبوب‌ترین اتاق فرار‌های این تهران است و فضاسازی این اتاق در نوع خود بی‌نظیر است و هیجان بسیار زیادی را برای شما به‌همراه خواهد داشت. حالا زمان آن است که شما با هوش و خلاقیت خود و دوستانتان از دست این قاتل جان سالم به در ببرید و توجه داشته باشید که زمان شما محدود است که این موضوع جذابیت و استرس بازی را دوچندان می‌کند. بدون شک صداگذاری حرفه‌ای و ترسناک و دکوراسیون جالب این مجموعه هیجان بازی را برای شما چندین برابر می‌کند.