خدمات مشاوره وکیل و مشاوره مالیاتی در جنوب تهران | تکس مپ

همین مورد باعث می‌شود صاحبان مشاغل و کسب و کارهای بزرگ و کوچک، به کررات دچار برداشت اشتباه از ماده قانون‌های مالیاتی شوند و ناخواسته در پرونده یا اظهارنامه آن‌ها تخلفی صورت گیرد. از طرفی ادارات امور مالیاتی با توجه به اندازه مودیان با عنوان اداره امور مالیاتی مودیان بزرگ و مودیان متوسط ایجاد شده اند. هرساله در یک زمان مشخصی که سازمان امور مالیاتی اعلام می کند، صاحبان مشاغل و کسب و کار های مختلف، موظف به ثبت اظهار نامه مالیاتی می باشند. معمولا زمان ارائه اظهارنامه مالیاتی، پایان هر سال می باشد که تقریبا بین ماه های بهمن و اسفند هر سال می باشد. چنانچه افرادی موفق به ثبت اظهار نامه مالیاتی نشدند، سازمان مالیات به منظور رفاه حال این افراد، زمان دیگری را به منظور ارائه اظهار نامه در نظر می گیرد تا همه این افراد بتوانند این کار را انجام دهند.

در چنین شرایطی مودیان نیاز به پیگیری مواد مختلف قانون مالیاتی پیدا می‌کنند. ضمن اینکه ممکن است در طول یک سال، بخشنامه‌ها یا استفساریه‌های جدیدی برای یک ماده قانون ابلاغ شده باشد که مودیان نسبت به آن بی‌اطلاع باشند. اما اطلاع از هرگونه تغییر در قوانین از الزامات تخصص مشاوران مالیاتی است. کانون مشاوره مالیاتی تهران، جمعی از اساتید دانشگاهی، وکلای مالیاتی و کارشناسان مالیاتی هستند که این الزام را در دستور کار خود قرار می‌دهند. بهترین شرایط ممکن در زمینه خدمات مشاوره مالیاتی زمانی تامین می‌شود که افراد فعال در مرکز، به همه جزئیات موجود در قوانین مالیاتی و آنچه برای کارشناسان و بازرسان ادارات مالیاتی مهم است آگاه باشند. کانون مشاوران مالیاتی تهران پارستکس، که متشکل از جمعی از کارمندان بازنشسته سازمان امور مالیاتی کشور است، چنین شرایطی را به تضمین تجربه وکلا و مشاوران خود در ادارات مختلف مالیات فراهم کرده است.

  معرفی انواع دوربین مدار بسته (پوشش بدنه)

تلفن و آدرس اداره کل امور مالیاتی جنوب تهران :

در صورتی که شما در جهت رشد و پیشرفت کسب و کارتان به مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی نیاز دارید میتوانید همواره با کارشناسان و متخصص ما در دفتر خدمات مالی ایلیاحساب نیز تماس بگیرید. مشاوران مالیاتی تهران در کامل‌ترین مرکز مشاوره مالیاتی تهران در تمامی این حوزه‌ها حاضر به ارائه دقیق‌ترین، سریع‌ترین و بهترین خدمات مشاوره مالیاتی هستند. مشاوران مالیاتی و وکلای مالیاتی افرادی هستند که با تفسیر و شرح ساده ماده قانون‌های مالیاتی چنین سوء برداشت‌هایی را به حداقل ممکن می‌رسانند. این همان خدماتی است که به بهترین شکل در بهترین مرکز مشاوره مالیاتی تهران می‌توان دریافت نمود. اداره مالیاتی شهر و دیگر حوزه های مالیاتی زیر نظر ادارات مالیاتی استان تهران هستند. در حاشیه های شهر که حوزه مالیاتی وجود ندارد تمام صنوف و شرکت ها زیر نظر نزدیکترین اداره مالیاتی استان هستند و برای پیگیری پرونده خودشان باید به آنجا مراجعه کنند.

اداره دارایی بعثت

خدمات مشاوره وکیل و مشاوره مالیاتی در جنوب تهران | تکس مپ

ممکن است خیلی از افراد از ارسال اظهارنامه مالیاتی امتناع ورزند و یا تمایل نداشته باشند که میزان درآمد سالیانه خود را برای سازمان مالیات مشخص نمایند، در این صورت باید گفت که اگر این افراد اقدام به چنین کاری کنند و اظهار نامه مالیاتی را ارسال نکنند، با مبالغ بالای پراخت مالیات نیز مواجهه خواهند شد. افرادی هم در کشورمان هستند که اصلا تمایل به پرداخت مالیات ندارند و در ابتدا برای این افراد اخطار مالیاتی صادر می شود و اگر به اخطار مالیاتی توجهی نکنند، مجازات قانونی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد. ضمنا” در مواردیکه درمقررات مالیاتی برای انجام امری موعد تعیین شده و مبداء آن باابلاغ واعلام مشخص نشده باشد مانند پرداخت مالیات حقوق موضوع ماده ۸۵ قانون مالیاتهای مستقیم مصوب اسفند ماه ۱۳۶۶ روز پرداخت حقوق جزء موعد محسوب خواهد شد. بین این روش ها برخی محبوب تر است که در این مطلب به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

  خرید رپورتاژ آگهی ، خرید رپورتاژ pbn گلد لینک-خرید رپورتاژ آگهی گلدلینک

اعزام نیرو حسابدار یکی از روش های دیگر ارائه خدمات حسابداری در جنوب تهران می باشد . اعزام نیرو میتواند به صورت دائمی یا اصطلاحاً تمام وقت باشد به نوعی که نیرو کل روز های هفته در شرکت کارفرما مستقر شده باشد همچنین اعزام نیرو میتواند پاره وقت یا نیمه وقت باشد مثلاً دو روز در هفته ، هفته ای یک روز ! گاهاً پیش می آید شرکتی نیرو حسابدار داشته باشد و صرفاً به مدیر مالی یا حسابرس جهت بررسی و کنترل کار های انجام شده توسط کارمند حسابداری نیاز داشته باشد. در این صورت شرکت درخواست مدیر مالی از موسسه حسابداری در جنوب تهران خواهد داشت که یکی از خدمات مهم حسابداری می باشد. درواقع ممکن است تنظیم برخی گزارش‌ها یا ترازنامه‌ها با اشتباهات ریز و جزئی صورت گیرد و همین اشتباهات، مجموعه را از برخی تخفیف‌ها یا معافیت‌ها محروم سازد. چه‌بسا که این اشتباهات نوعی تخلف مالیاتی محسوب شود و جرائم مالیاتی را برای مجموعه به‌همراه داشته باشد.

  • در این مواقع، تعدد دفاتر یک مرکز و دسترسی راحت به این دفاتر اهمیت پیدا می‌کند.
  • چنانچه افرادی موفق به ثبت اظهار نامه مالیاتی نشدند، سازمان مالیات به منظور رفاه حال این افراد، زمان دیگری را به منظور ارائه اظهار نامه در نظر می گیرد تا همه این افراد بتوانند این کار را انجام دهند.
  • صفر تا صد مسائل مالیاتی خود را به ما بسپارید.کلیه خدمات ما با هزینه بسیار مناسب صورت می گیرد.لطفا هزینه خدمات را با مقایسه با عدم دریافت این خدمات و مشمول شدن مالیات سنگین و جرائم مالیاتی در نظر بگیرید..
  • به‌خصوص در شهر بزرگی مانند تهران از کلان شهرهای جهانی است و ساکنان آن همواره با معضل ترافیک دست به گریبانند، این دسترسی ساده و راحت یک مزیت مهم خواهد بود.
  • اما با این وجود، حجم و فشار کار ادارات مالیاتی تهران بسیار بیشتر از شهرستان‌هاست.
  • بین این روش ها برخی محبوب تر است که در این مطلب به معرفی آنها خواهیم پرداخت.
  دوربین مداربسته بولت تحت شبکه