دانلود کوینکس + آموزش ثبت نام ارز دیجیتال بررسی و تحلیل و اخبار ارزهای مجازی

آموزش واریز و برداشت در صرافی کوینکس، را در ادامه مشاهده می کنید. برای برداشت از صرافی کوینکس، (برداشت با تتر را مبنا قرار داده ایم) نیاز به پرداخت 0.85 تتر است که بخش قابل توجهی از این مقدار، هزینه شبکه تتر است. هرچند این صرافی، رگوله خاصی را ندارد، اما با این حال، به لحاظ اعتبار، کوینکس آنقدر بزرگ و قدرتمند هست که بتوانیم آن را صرافی معتبری بدانیم.

دلایل محبوبیت صرافی کوینکس در میان کاربران ایرانی

اگر به اشتباه آن را حذف کردید می توانید از قسمت account و سپس Setting به آن دسترسی پیدا کنید تا بتوانید این آلارم را به بخش فیوچرز معاملات خود اضافه نمایید. توجه کنید که کوینکس جهت امنیت حساب کاربری شما فقط ۳۰ ثانیه زمان قرار داده که شما بتوانید برداشت را تأیید کنید و این برداشت فقط ۳۰ ثانیه معتبر خواهد بود. در ضمن اگر در این مدت زمان نتوانستید که برداشت خود را تأیید کنید، مجددا باید رمز دوم یکبار مصرف جدید را وارد کرده و یا تیکت ارسال نمایید. صرافی Coinex جزو معدود پلتفرم‌های خارجی است که دسترسی کاربران ایرانی را قطع نکرده است. علاوه بر این از تابستان ۱۴۰۰ زبان فارسی به رابط کاربری این صرافی اضافه شد تا کاربران ایرانی راحت‌تر و سریعتر معاملات خود را انجام دهند.

تحلیل پولکادات، نزدیک شدن به کف‌های قیمت، ۲۵ آبان ۱۴۰۱

در این مرحله ثبت نام شما در صرافی ارزدیجیتال کوینکس نهایی می‌شود و باید google authenticator را فعال نمایید. همچنین می‌توانید از طریق سایت صرافی، تاریخچه «Log in» در ۳۰ روز گذشته را بررسی کرده و در صورت مشاهده ورود ناشناس به حساب کاربری خود، رمز عبور را تغییر دهید. SMS CODE به این معنا است که اگر این گزینه را شما فعال نمایید، مانند پیامک های رمز دوم بانکی عمل می‌کند و به موبایل شما پیامک می شود.

  موتور دمپر هانیول سری N پیشرو صنعت آزما
دانلود کوینکس + آموزش ثبت نام ارز دیجیتال بررسی و تحلیل و اخبار ارزهای مجازی پس از کلیک بر روی تایید وارد صفحه بعدی مثل تصویر زیر می‌شوید. که یک کد شش رقمی برای شماره موبایل شما پیامک شده است. اگر کد به درستی وارد شده باشد با موفقیت شماره موبایل شما در صرافی کوکوین ثبت میشود. صبر کنید تا ثانیه شمار پایین صفر شود و سپس دوباره بر روی ارسال کد کلیک کنید. اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد آموزش کامل ثبت نام در صرافی کوینکس Coinex لطفا به بازدید از وب سایت ما. برای ثبت نام کوینکس با گوشیابتدا نیاز به دانلود اپلیکیشن این صرافی داریم. این نکته را به شما عزیزان بیان کنیم که همیشه سعی کنید اپلیکیشن هر صرافی را که میخواهید دریافت کنید حتما از طریق وبسایت خود صرافی انتخاب کنید.

معامله Market

کوینکس رمز ارزی مختص به خود دارد که با نام CETخرید و فروش می‌شود. وبسایت رسمی صرافی کوینکس یعنی را باز کنید و در بالای صفحه را پیدا کرده، روی آن کلیک کنید. اول اینکه باید حتما کارمزد، به خاطر سود رسیده از خرید و فروش های فیوچرزی پرداخت کنید.

کوینکس به شما اطمینان می دهد که مبادلات شما امن و بدون هیچ دخالتی انجام می شود و همچنین تمام معاملات محافظت شده می باشد. صرافی ارز دیجیتال کوینکس فقط در کشور چین خدمات ارائه نمی‌دهد و با فعالیت کاربران ایرانی، افغانستانی، عراقی، سودانی، یمنی و … مشکلی ندارد. به عبارت ساده تر کاربران ایرانی با خیال راحت در صرافی کوینکس احراز هویت کنند و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

  خدمات نصب دوربین مداربسته در تهران