دهم رشته علوم تجربی پایتخت کتاب | ketabko

کتاب های فضایی از انتشارات مهر و ماه، یکی دیگر از محبوب‌ترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی هستند. آنچه که در کتاب های فضایی مهر و ماه در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد، آموزش کامل و مفهومی مطالب کتاب درسی است، به همراه مثال‌های زیاد کتاب کمک درسی دهم تجربی و متنوع. این کتاب ها در راستای آموزش بیشتر و بالابردن مهارت حل مسئله دانش‌آموزان طراحی شده‌اند. کتاب های درس پک (گام به گام دروس) مهر و ماه یکی از بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی هستند. این کتاب ها شبیه به کتاب درسی اند اما جلوه‌های بصری بیشتر و ادبیات صمیمانه‌تری دارند. کتاب های گام به گام دروس (درس‌یار) منتشران، یکی از پرطرف‌دارترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی هستند که سال‌های سال یاور دانش‌آموزان می‌باشند.

  • همان طور که می دانید استفاده از تصاویر مرتبط با مطالب آموزشی به ماندگاری مطالب و تثبیت آن ها در ذهن کمک می کند.
  • این کتاب 492 صفحه است و توسط حمید طالب تبار تهیه و گردآوری شده است.
  • مجموعه کتاب های من و درسام برای ایجاد تسلط بر روی مطالب کتاب درسی طراحی شده و مناسب امتحانات هستند.
  • در این مقطع همه‌ی افراد رشته‌ی تحصیلی خود را انتخاب کرده‌اند و تا حدودی مسیر زندگی تحصیلی آنها مشخص شده است.
  • این کتاب برای تفهیم بهتر دروس و تمرین برای امتحانات طراحی شده است.
میشه لطفا کتابی رو معرفی کنید که در سطح مدارس تیزهوشان باشه مطالبش یعنی جوری که من با خوندنش خودم رو به سطح تیزهوشانی ها یا بالاترهم برسونم. کتاب خیلی سبز هم که من پارسال داشتم سطحش خیلی بالا بود و منی که توی مدرسه عادی بودم بایستی واسه متوجه شدن خیلی از قسمت هاش وقت زیادی رو صرف سرچ کردن واسه معنیش و پرسیدن از معلما و … می کردم. کتاب عربی دهم سری میکرو طبقه بندی توسط خدیجه علیپور گردآوری شده است. این کتاب شامل 8 درس است هر درس درسنامه ای کامل به همراه نکات مهم درس و تست های متنوع دارد. کتاب فارسی دهم خیلی سبز مناسب رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می باشد. شیمی علاوه بر دروس عمومی بین دانش آموزان ریاضی و تجربی مشترک است و از لحاظ مباحث شیمی رشته ریاضی و شیمی رشته تجربی با هم تفاوت ندارد.

  خانه معماری جداول برنامه فیزیکی فضاها در طراحی هتل | memarinavaz

کتاب تست کنکور خیلی سبز و نشر الگو

این کتاب شامل درسنامه ای بسیار کامل، تست های پرتعداد برای هر فصل و آزمون های مختلف است. در این مقاله 20 کتاب کمک آموزشی برتر و پر فروش مقطع دهم تجربی را از نظر ساختار و ویژگی هایشان بررسی کرده ایم. کتاب هایی که علاوه بر درسنامه جامع و کاربردی، بانک بزرگی از تست های تالیفی و کنکوری سال های اخیر هستند. یار همیشگی دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی از جمله پایه دهم مجموعه کتاب‌های گام به گام است.

این سؤالات با پاسخ‌نامه تشریحی همراه هستند که تمامی راه‌حل‌ها را پوشش می‌دهند، اما همچنان نیازمند خلاقیت دانش‌آموزان است. کتاب های تست نشر الگو با ایده آماده کردن دانش‌آموزان برای کنکور از همان ابتدای دوره متوسطه دوم نگارش و تألیف شده‌اند. کتاب های تست مبتکران، از جمله کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی هستند که طرف‌داران زیادی دارند. در بخش آموزشی، درس‌نامه‌ای ساده و قابل‌فهم ارائه شده که در آن تمام مطالب درسی، تمرین‌های کتاب، نکات کنکوری و نکات تستی پوشش داده شده است. انتشارات گاج با نزدیک به دو دهه انتشار کتاب های کمک آموزشی، یکی از محبوب‌ترین و مورد اعتمادترین انتشارات بین دانش‌آموزان شده که تنوع عناوین کتاب و محتوای عالی نیز علت این اعتماد است.

دیدگاه در “بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی – معرفی منابع برتر تست دهم تجربی”

دکتر کمیل نصری، دکتر ابوذر نصری، دکتر حسن محمد نشتایی و گروه آموزشی ماز وظیفه تالیف آن را بر عهده داشته اند. همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند.

  انواع دوربین های مداربسته

همه کتابهای تست دوره های دبیرستان رشته تجربی

دهم رشته علوم تجربی پایتخت کتاب | ketabko