دوره ی پروژه محور ساخت سایت و اپ دیوار با سورس آواسام | jetagahi

دوره ی پروژه محور ساخت سایت و اپ دیوار با سورس آواسام | jetagahi

دیگر ویژگی که در سایت دیوار آن را مشاهده می کنید، امکان انتخاب شهر های مختلف ایران می باشد. کاربران شما می توانند شهر مورد نظر خود را انتخاب کنند تا فقط آگهی های آن شهر نمایش داده شود و به راحتی از دسته بندی های سایت کالای مورد نظر خود را در شهر خود بیابند. اضافه کردن امکانات جدیدوب سایت مشابه دیوار به گونه ای طراحی شده است که در صورت نیاز قابلیت اضافه کردن امکانات جدید نیز وجود دارد.

افزونه های موجود در پوسته ایساتیس

امروزه کاربران به دنبال مکان‌های بیشتر برای قرار دادن آگهی های خود هستند تا با نمایش آگهی به افراد بیشتر، زمینه فروش سریعتر آن را فراهم کنند. این موضوع می تواند توسط شما مورد استفاده قرار بگیرد تا ایده خاص خود را در این زمینه پیاده کنید. چنانچه قصد سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن را دارید از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ثبت کنید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند و همچنین می توانید جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید. همچنین برایطراحی اپلیکیشن مشابه دیوارنیز بایستی به موارد زیادی توجه داشت تا بتوان طی یک بازه زمانی مشخص پروژه را به مشتری ارائه نمود. در حقیقت تعیین این هزینه ها تنها پس از بررسی جزئیات و تجزیه و تحلیل دقیق ممکن خواهد بود. طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار نوپرداز بصورت اختصاصی بدون استفاده از سیستم های آماده ماننده وردپرس ایجاد شده است .

بهینه سازی سایت های وردپرس به کمک GTMetrix سلام خدمت همه شما عزیزان امروز… به طور مثلا دامنه ir معرف کشور ایران، دامنه org مخصوص سازمان ها، دامنه edu مخصوص موسسات و مراکز آموزشی بزرگ و بین المللی است. اما در نهایت هیچ کدام یک از پسوند های مذکور در عملکرد فنی وب سایت با یک دیگر تفاوتی نخواهند داشت. در تکنولوژی بک اند، زبان برنامه نویسی php و تحت فریموورک Laravel می باشد.

دوره ی آموزش پروژه محور ساخت سایت و اپلیکیشن دیوار به همراه سورس کد

یکی از آسانترین روش های گزینش و خریداری محصولات متنوع از طریق سایت و اپلیکیشن های شبیه دیوار، نیازمندی و درج آگهی است. همچنین شما از این راه به راحتی می توانید محصولی را که دیگر به آن احتیاج ندارید را در طبقه بندی و گروه بندی های مختلف این اپلیکیشن به فروش برسانید. مدیریت کلیه امور فروش و یا خرید در این سایت و اپ شبیه دیوار بر عهده خود فرد یا کاربر می باشد. مدیران سایت و اپلیکیشن مشابه دیوار تنها وظیفه به روز رسانی و جوابگویی به نظرات کاربران درباره سایت را بر عهده دارند. این کار باعث می شود تا حجم انبوهی از کاربران به منظور مشاهده آگهی و یا حتی درج آگهی در این محیط اینترنتی گرد هم جمع شده و به مبادله و داد و ستد کالا و خدمات خود بپردازند. پیشنهاد می کنم برای انجام بهترین انتخاب پیش از سفارش چند نکته را مدنظر قرار دهید.

برای صفحه ی خانه هم همون گزینه ای که شما انتخاب کردین انتخاب کردم ولی وقتی چند آگهی اضافه میکنم و به صفحه ی خانه میرم مرتب نیست. و اینکه چجور میشه مشخص کرد که مثلا فیلد قیمت در فرم آگهی هم زیر عکس ها توی صفحه ی خانه نشون داده بشه. در هر آگهی، امکان نمایش شماره تماس و یا ایمیل فرد آگهی دهنده وجود دارد که از این طریق خریدار و فروشنده می توانند با یکدیگر در ارتباط باشند. همچنین عکس های بیشتری به کاربران نمایش داده می شود و توضیحات کامل تری در مورد آگهی داده می شود تا اطلاعات به صورت هر چه کامل تر و جامع تر باشد.

  • در صفحه ” ایده کسب درآمد از دیوار ” می توانید ایده های جذاب و نابی را مطالعه کنید.
  • طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار نوپرداز بصورت اختصاصی بدون استفاده از سیستم های آماده ماننده وردپرس ایجاد شده است .
  • حق مالکیت این سورس فقط و فقط خریدار این دوره است ولی برای استفاده در پروژه های شما ممکن است یعنی میتوانید یک پروژه را بر پایه ی سورس کد این آموزش بسازید و تحویل مشتری دهید ولی حق انتشار و تحویل مستقیم بصورت فروشی این سورس رانخواهید داشت طراحی سایت شبیه دیوار .
  • حال آگهی ها می توانند در مورد فروش کالا یا خدمت و یا درخواست آن باشند.
  • بله؛ این امکان برای شما فراهم است که به کمک سایت شبیه دیوار، یک کسب و کار کاملا متفاوت راه اندازی کنید.