طراحی معمای اتاق فرار دیجیتال مبتنی بر IT-IOT بخش دوم | allescape

طراحی معمای اتاق فرار دیجیتال مبتنی بر IT-IOT بخش دوم | allescape

معماها نیاز به فکر و حل تیمی داشت و اینطوری نبود که فقط یه نفر حل کنه و بقیه حوصله شون سر ساخت اتاق فرار بره. هر اتاق فرار مدرن همیشه باید به بازیکنان اجازه دهد تا در مواقع اضطراری خود را آزاد کنند. اگر به یک شرکت اتاق فرار مراجعه کردید و آنها اصرار داشتند که شما را بدون خروج اضطراری قفل کنند، باید درخواست بازپرداخت و ترک کنید.

  • اسکیپ روم یا اتاق فرار نوعی بازی گروهی می باشد که بر اساس سناریوی از قبل طراحی شده اجرا می گردد.
  • فکر کنید که تصمیم دارید یک روز هیجان انگیز و جذاب برای خودتون و دوستانتون رقم بزنید و انتخابتون هم حضور در یک اتاق فراره که برای همه اعضای گروه جذابه.
  • از دیگر موارد اشاره شده به آن برای دستیابی به پیروزی، توجه به قوانین وکار تیمی است.
  • نیاز به تجربیات واقعی‌تر، جرقه‌ای برای ساخت اتاق‌های فرار یا اسکیپ روم‌ها بود.
  • برای حل معما‌های اتاق فرار باید بتواند سریع فکر کرده و از منطقه‌ی امن خود خارج شوید.

آنها تا ابد تقاص مرگِ بی‌رحمانه‌ی اختر، دختربچه‌ی بلقیس را خواهند پرداخت. مگر آنکه افرادی حاضر شوند بهای باطل شدن دائمی نفرین را بپردازند.. زیاد وقتتان را روی یک معما نگذارید؛ برخی از چالش‌ها نقشی در خروج از اتاق ندارند و تنها برای تلف کردن وقت شما طراحی شده‌اند.

استفاده از تجهیزات نورپردازی متناسب با دکوراسیون اتاق خواب

در ادامه بیشتر با وظایف و نقش گیم مستر اسکیپ روم و توانمندی‌های اون آشنا خواهیم شد. نه تنها این، ما در حال ایجاد یک تجربه جدید و سرگرم کننده هستیم که هرگز فراموش نخواهیم کرد! همان‌طور که در اینجا مشاهده کردید نورپردازی اتاق خواب چیزی فراتر از یک طراحی دکوراسیون داخلی ساده است و می‌توان این فرایند را از ابعاد دیگری نیز مورد توجه قرار داد.

  آشنایی با انواع دوربین مدار بسته حرفه ای

۲. معماهای سرگرم کننده

استفاده از یک قطعه رنگارنگ یا تزئینی در سقف می‌تواند یک نقطه کانونی زیبا را در اتاق خواب ایجاد کند. در خصوص این که از چه ایده و چه نوع تجهیزاتی برای طراحی نورپردازی اتاق خواب می‌کنید، این موضوع را حتما باید در نظر گرفت که ایده انتخابی حتما باهدف طراحی تناسب داشته باشد. برای مثال اگر بیشتر هدف دستیابی به فضایی دنج و آرام باشد، نورهای ملایم و سایه‌دار باید مورد استفاده قرار بگیرد.

از این سرگرمی در مناسبت؜ ها و جهت پر؜کردن اوقات فراغت استقبال می؜ شود. این بازی دارای سبک؜ های متنوع، از جمله ژانر ترسناک، جنگی، جنایی و غیره است. به این صورت که در این بازی وارد یک ژانر مشخص خواهید شد که باید با بهره ؜گیری از هوش، قرار دادن سرنخ؜ های پازل مانند در کنار هم و حل معماهای چالش برانگیز از اتاق خارج شوید. این بازی با ترشح آدرنالین هیجان را زیاد می؜ کند؛ به قدری که احساس ورود به دنیای دیگری را دارید.