قیمت دستگاه دستمال کاغذی هیمورا خرید مستقیم از کارخانه فروش ویژه همراه* تخفیفات استثنایی | irandastmalkagaz

قیمت دستگاه دستمال کاغذی هیمورا خرید مستقیم از کارخانه فروش ویژه همراه* تخفیفات استثنایی | irandastmalkagaz

در دورانی که همه گیری بیماری های مختلف در طول تاریخ بشریت زیاد می شود، ضرورت استفاده از لوزام بهداشتی مثل دستمال کاغذی و غیره نیز زیاد فروش دستگاه تولید دستمال کاغذی می شود. برای بسته بندی اﺗوﻣﺎﺗﯾﮏ دستمال ﮐﺎﻏذی، دستمال ﺳﻔره، دستمال جیبی، دستمال بهداشتی، دستمال حوله ای، بالشتک و ﻏﯾره مناسب است. سرعت نقاله ای که در انتقال دستمال ها در این خط تولید استفاده می شود را می توان کنترل کرد و تمامی مراحل انتقال بدون دخالت نیروی انسانی انجام می گیرد. ماخذ تغذیه سیستم ها، برق یک فاز خانگی ۲۲۰ ولت و یا برق ۳ فاز صنعتی ۳۸۰ ولت می باشد. لازم به ذکر است که شما قادر خواهید بود در صورت نیافتن محصول خود در سایت ماشین ساز به سایت دیگر ما یعنی سایت توان صنعت مراجعه کنید.

  • دستگاه برش دستمال کاغذی می تواند در خط تولید های مختلف از دستمال کاغذی هم مورد استفاده قرار گیرد.
  • این دستمال کاغذی ها در ابعاد مختلف و ضخامت های متفاوت تولید می گردد که کیفیت، ضخامت و تعداد آن در قیمت دستمال کاغذی اثر گذار می باشد.
  • تمام پروسه به صورت کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به کارگر و اپراتور انجام می گیرد که از مزایای عمده آن به شمار می آید.
  • شما به راحتی میتوانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما از به روز ترین قیمت دستگاه تولید دستمال کاغذی مطلع شوید.
  دوربین آنالوگ چیست؟

وقتی یک وسیله جدید خریداری می کنید عوامل مختلفی بر قیمت ان تاثیر گذار است که می تواند به طور کلی قیمت محصول را تغییر دهد. در قیمت دستگاه دستمال کاغذی نیز عوامل مختلفی تاثیر گذار است که برای خریداران باید به طور شفاف و صریح مطرح گردد. سایت ماشین ساز در این مقاله قصد دارد به قیمت دستگاه دستمال کاغذی بپردازد و آن را از ابعاد گوناگون مورد بررسی و تحلیل قرار دهد. برای اطلاع از قیمت خط تولید تمام اتوماتیک دستمال کاغذی دامون مبنا و یا بهره مندی از مشاوره رایگان در این حوزه، میتوانید با کارشناسان دامون مبنا، تماس حاصل نمایید. یکی از اساسی ترین مشکلات راه اندازی خطوط تولید دستمال کاغذی دریافت مجوزهای لازم برای شروع کسب و کار است. بنابراین، قبل از راه اندازی یکسری دوندگی های زیادیی برای گرفتن مجوز دارد.

دستگاه خط تولید تمام اتوماتیک دستمال کاغذی

این دستگاه دستمال کاغذی معمولا سرعت بالاتری دارد سطح کیفی عملکرد بیشتری دارد و کلیه مراحل تحت نظر یک اپراتور صورت می گیرد. به صورت کلی برای شروع کار به سرمایه ثابتی در حدود 300 میلیون تومان نیاز خواهید داشت. این میزان سرمایه اولیه شامل خرید دستگاه‌های ساده است و دستگاه اتوماتیک تولید دستمال کاغذی را شامل نمی‌شود. این هزینه ثابت شامل موارد زیر خواهد بود و با این میزان سرمایه می‌توانید در مدت 6 سال بازگشت سرمایه را تجربه کنید. بد نیست بدانید که برای کسب مجوز راه اندازی تولیدی دستمال کاغذی، مسیری سخت در پیش دارید.

فروش ماشین آلات دستمال کاغذی(دستگاه دستمال کاغذی)|ماشین‌آلات صنعتی|کرج

همانطور که اشاره کردیم یکی دیگر از دستگاه هایی که در تولید دستمال کاغذی کاربرد دارد، دستگاه شیرینگ میباشد. این دستگاه بسته بندی چند بسته دستمال کاغذی را انجام میدهد. از مزایای این کار میشود به آسانی و سهولت در امر حمل و نقل اشاره کرد. ابتدا رول های کاغذی مصرفی توسط دستگاه برش و پرفراژ، برش می خورند. بعد از برش دادن رول های کاغذی، توسط دستگاه رول پیچ به دور استوانه ی مقوایی، رول پیچی می گردند.

  چه دوربین مداربسته ای بخریم؟

روش کار به این شکل است که تکه های چوب بریده شده به صورت لایه های نازک برش داده می شوند و طی یک فرآیند شیمیایی به خمیر چوب تبدیل می شوند. سپس خمیر چوب برای جدا کردن مواد شیمیایی، وارد سیستم شوینده می شود. در همین مرحله به کمک مواد سفیدکننده گیاهی، مواد فیبر از بین می روند و در صورتی که شما بخواهید دستمال کاغذی های رنگی تولید کنید؛ باید رنگ مورد نظر خود را به آن اضافه کنید. خط تولید دﺳﺗﻣﺎل ﮐﺎﻏذی فرآیندهای برجسته سازی، ﺟﻣﻊ ﮐردن، ﺷﻣﺎرش، مطابقت ﺑﺎ دﺳﺗﮕﺎه ﺑرش، انتقال و بسته بندی اﺗوﻣﺎﺗﯾﮏ در جعبه و ﯾﺎ بسته اقتصادی را در ﯾﮏ دﺳﺗﮕﺎه اﻧﺟﺎم میدهد.