معرفی صرافی Kucoin؛ آموزش ثبت نام و کار با صرافی کوکوین فینوتیپس

سفارشات سازنده سفارشات محدودی هستند که قبل از انجام معامله در لیست سفارش‌ها ارسال می‌شوند. گیرنده کسی است که از لیست سفارش‌های موجود یکی را انتخاب می‌کند و سازنده کسی است که سفارشی را در لیست سفارش‌ها قرار می‌دهد و سفارش او بلافاصله با یک سفارش موجود در لیست مچ نمی‌شود. اهرم مورد استفاده در قرار‌دادهای آتی می‌تواند از صفر تا 100 افزایش پیدا کند. توجه باشید که اهرمی که استفاده می‌کنید، ریسک شما و هم‌زمان سود شما را نیز افزایش می‌دهد. نحوه کار کردن و انجام معاملات در این پنل دقیقا شبیه به معاملات نقدی است ولی مدل معاملات در این نوع روش، دارای ریسک بالایی است. در پنل ایجاد سفارش سه گزینه Spot، Margin و Futures وجود دارد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ثبت نام کوکوین با گوشی.

ممکن است که بعد از مدتی بنا به هر دلیلی قصد تغییر رمز ورود خود را داشته باشید که در ابتدا نیاز دارید تا گزینه “Change” را در بخش “امنیت حساب” و سپس “رمز ورود” پیدا کنید. شما می‌توانید از دو راه «وارد کردن ایمیل» و «شماره تماس» در این سایت ثبت‌نام کنید. ولی چون طبق معمول از کشور ایران پشتیبانی نمی‌شود، مستقیم به سراغ ایمیل بروید.

مرحله بعدی اقدامات مربوط به افزایش امنیت حساب کاربری صرافی کوکوین مربوط به Login Safety Phrase است. در پنل کاربری قسمت‌های مختلفی از جمله مراحل احراز هویت مشتری ، امنیت حساب کاربری و… قابل‌مشاهده هستند. برای این منظور افراد زیادی از سراسر جهان در صرافی های ارز دیجیتال که ارز های بسیار زیادی را پشتیبانی می کنند ثبت نام کرده و به خرید ارز های دیجیتال با قیمت کم می پردازند.

  آشنایی با کیفیت تصویر دوربین مداربسته

مفهوم انواع سفارشات در اسپات صرافی کوکوین

در انتها باید گفت که استیک کردن در کوکوین مزیت‌های زیادی دارد. شما پول خود را در صرافی قرار می‌دهید و درحالی‌که از آن استفاده نمی‌کنید به پول شما سود تعلق می‌گیرد. در این حالت، یک درآمد غیرفعال نصیب شما می‌شود که یکی از بهترین مزایای استیک کردن است. با وجود این، ریسک‌هایی از جمله قدرت و کنترل زیادی که در اختیار کوکوین است نیز وجود دارد. در حساب کاربری خود از قسمت بالا سمت راست روی نام یا تصویر خودتان کلیک کنید. درصورتی‌که ایمیل را انتخاب کنید باید آدرس ایمیل، کد تأیید، رمز عبور و کد رفرال را وارد کنید.

شارژ حساب و انتقال دارایی ها در کوکوین

معرفی صرافی Kucoin؛ آموزش ثبت نام و کار با صرافی کوکوین فینوتیپس

این صرافی ارز دیجیتال اختصاصی خود به نام Kucoin Token را دارد که می‌توان با خرید آن در کارمزد صرفه‌جویی کرد. کوکوین بستری معتبر و امن برای خریدوفروش رمزارزها است که در سال 2017 هم‌زمان با صرافی‌ بایننس و کوینکس ، به‌صورت متمرکز در جزیره سیشل شروع به کار کرد. تیم بنیان‌گذار کوکوین از سال 2011 ساخت این پلتفرم را شروع کرده و در سال 2013 معماری فنی آن را کامل کردند، اما رسیدن به جایگاه امروزی آن سال‌ها طول کشید. در ادامه آموزش احراز هویت در کوکوین به مراحل KYC که شامل دو قسمت است می‌پردازیم. در بالای صفحه روی Sign Up کلیک کنید که به صفحه ثبت‌نام در صرافی کوکوین وارد شوید.