همه‌چیز در مورد Duolingo اپلیکیشن یادگیری زبان ویرگول | iranbritish

من برای یادگیری فرانسوی ده‌ها ساعت وقت گذاشتم، ولی برای یادگیری اسپانیایی دولینگو صدها ساعت. شاید در نوشتن این مقاله کمی بیش از حد روی نکات منفی تمرکز کردم، ولی دلیلش این بود که دولینگو به‌قدر کافی معروف شده و نیاز به معرفی و توصیه شدن ندارد. صرفاً باید پیش‌فرضی معقول نسبت به آن ایجاد کرد و این کاری بود که من سعی داشتم با نوشتن این مقاله انجام دهم. امکانات فروشگاهالبته به علّت سهولت در کسب Lingot و کم بودن امکاناتی که می‌توان با پرداخت این واحد مالی از آن بهره بُرد، اقتصاد Lingot راکد است. هم‌اکنون من ۵۸۸ واحد Lingot داشته و نمی‌دانم با آن‌ها چه کنم؛ چرا که هرچیزی که قابل خرید است را پیشتر خریده‌ام! به هر حال Duolingo قول داده است که با افزودن امکانات جدید، این اقتصاد را از رکود خارج کرده و به آن پویایی ببخشد.

  • پرواضح است، آزمونی که در این سطح وسیع در سراسر جهان، برگزار می­‌شود و مورد پذیرش مراکز و دانشگاه‌­های معتبر جهانی است، آزمونی است که امکان تقلب در آن تقریبا صفر درصد باشد، تا بتواند به عنوان معیاری معتبر برای ارزیابی افراد در نظر گرفته شود.
  • با خواندن این مقاله متوجه خواهیم شد که چگونه با دولینگو انگلیسی یاد بگیرم.
  • در صورتی که در نصب و استفاده از نرم افزار دولینگو با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید در زیر همین مطلب، سؤالات خود را از ما بپرسید و یا اگر تجربه استفاده از این نرم افزار را دارید، خروجی یادگیری این نرم افزار روی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.
  آسان عملیات تعویذات pdf-مکتب دیتا
مهم‌ترین مشکلی که در این نرم افزار وجود دارد این است که این اپلیکیشن از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند. به همین دلیل، امکان آموزش زبان انگلیسی بر اساس فارسی وجود ندارد. امکانات نرم افزار دولینگو در نسخه تلفن همراه و نسخه تحت وب یکسان نیست.

برترین بازی ها و برنامه ها

در واقع نه به کمک دولینگو، نه هیچ برنامه و اپلیکیشن دیگری نمی توان مثلاً طبق مرجع مشترک اروپایی در یادگیری زبان به سطح B1 یا C2 رسید. استیون ساکو، استاد دپارتمان آموزش زبانهای خارجی در دانشگاه سن دیه گو تلاش کرد این ادعا را اثبات کند. اون پس از تکمیل دوره سوئدی در دولینگو، در یک آزمون مقدماتی استاندارد شرکت کرد و مردود شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دوره‌های آزمون دولینگو، می توانید با ما تماس بگیرید و مشاورین ما تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. جداول زیر براساس تحقیقاتی ارائه شده‌­اند که در زمینه مقایسه‌ی نمرات آزمون انگلیسی دولینگو Duolingo با نمرات نهایی آزمون تافل و آیلتس ، صورت گرفته است، لذا به شما کمک خواهد کرد تا آزمون مناسب خود را به درستی انتخاب کنید.

دیدگاه دربارهٔ «دولینگو (برنامه آموزش زبان)، مزایا و معایب آن و معرفی آزمون دولینگو»

موسسه تخصصی زبان کوییک مفتخر است که اولین موسسه در ایران در زمینه آموزش تکنیک‌های دولینگو به حساب می‌آید. مدت زمان برگزاری آزمون کتبی آیلتس (به غیر از آزمون شفاهی) 2 ساعت و 45 دقیقه و آزمون تافل 4 ساعت است، اما تمام مراحل آزمون دولینگو از ابتدا تا انتها، کمتر از یک ساعت طول می­‌کشد. هزینه آزمون دولینگو تنها 49 دلار است، درحالی کهآزمون‌های آیلتس و تافلهرکدام به ترتیب 215 و 225 دلار می‌­باشند. آزمون دولینگو تنها آزمون زبان انگلیسی که در زمان شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می‌­شود. مثل من شما هم اگر زبان انگلیسی تان در وضع بدی نیست همین الان در این سایت اکانت کاربری ایجاد کنید و به یادگیری زبان سوم بپردازید. نکته‌‌ی مهمی که درباره‌ی آموزش زبان‌ در Doulingo وجود دارد، زبان اصلی برنامه است.

  قیمت نصب دوربین مدار بسته در بازار چقدر است؟

با توجه به تعداد کاربرانی که از این برنامه استفاده می‌کنند، می‌توانیم میزان پیشرفت در مسیر یادگیری خودمان را با استفاده از بخش League این برنامه با دیگران مقایسه کنیم. جذابترین ویژگی دولینگو، المان های گیمیفیکیشن است؛ المان هایی مانند امتیاز، مدال و رقابت با دیگران که یادگیری زبان را شبیه به یک بازی سرگرم کننده می کند. این نوع از سوالات انتخاب واژه، تنها دانش واژگان زبان انگلیسی داوطلبان را مورد سنجش قرار می­‌دهد. اگر هنگام برگزاری آزمون دولینگو، از هدفون یا ایرپاد استفاده کنید، نتیجه شما صادر نشده و باید مجدداً آزمون را انجام دهید. در صورت استفاده از موبایل و تلفن در هنگام برگزاری آزمون دولینگو، نتیجه شما صادر نشده و مجاز به انجام دوباره آزمون نخواهید بود. توجه داشته باشید که آزمون­‌های آزمایشی اندکی کوتاه­‌تر (حدود 8 دقیقه کم‌تر) از آزمون اصلی هستند و نمره ارائه شده غیررسمی است و از دقت کمتری در مقایسه با نمره آزمون اصلی برخوردار است.

منابع آزمون دولینگو(Duolingo)

همه‌چیز در مورد Duolingo اپلیکیشن یادگیری زبان ویرگول | iranbritish