ویدئو وال صنعتی و تبلیغاتی ایده برتر پارسیان | asilight

استفاده از آن ها در اماکن نظامی مانند زندان‌ها و پادگان‌ها، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن، اعلام مسیر، اتاق کنترل، اتوبوسرانی، تاکسیرانی و… بخش کوچکی از کاربرد این محصول محسوب می‌شود. امروزه استفاده از ویدئو وال‌ها در بسیاری از نقاط شهری، مراکز خرید و سازمان‌ها مرسوم شده است. در محیط‌های عمومی معمولا از ویدئو وال ها به منظور نمایش ویدئوهای تبلیغاتی در اندازه های بزرگ استفاده می‌شود. در سازمان‌ها از ویدئووال ها جهت نظارت تصویری بر تعداد زیادی از دوربین‌ها در کنار هم استفاده می‌شود. هرچه یک ویدیو وال فاصله‌ی Bezel to Bezel (از قاب یک نمایشگر تا قاب نمایشگر مجاور) کمتری داشته باشه، قیمت اون ویدئو وال بیشتره.

مراکز کاربرد ویدئو وال

ویدئو وال صنعتی و تبلیغاتی ایده برتر پارسیان | asilight

به عنوان مثال برای تشکیل یک نمایشگر بزرگ ، می توان صفحات را با هم کاشی کرد. ما توصیه می کنیم از نمایشگرهای درجه تجاری با حاشیه های باریک برای مشاهده یکپارچه و نمایش بهترین محتوا استفاده کنید. در حالی که نمایشگر قابل مشاهده ترین قسمت ویدئو وال است ، اما این تنها عنصر نیست. چندین مولفه دیگر برای نمایش آن تصاویر و جلب توجه در نمایش ، همکاری می کنند. یک رستوران با خرید ویدئو وال می تواند منوهای مختلف صبحانه ، ناهار و شام را نشان دهد. محتوا همچنین به طور خودکار به روز می شود ، به عنوان مثال با تغییر تقویم ، رویدادهای ذکر شده در ویدئو وال به روز می شوند.

قیمت انواع مانیتور صنعتی و ویدیو وال

هاب USB دستگاهی به شدت ساده، مفید و کاربردی است و این روز ها داشتن آن درست مانند سه راهی برق ضروری است. پس این مطلب را بخوانید تا هاب USB، انواع این وسیله و کاربرد های پرشمار آن را بهتر بشناسید. دات پیچ ها نشان دهنده فاصله پیکسل با پیکسل مجاور است و ارتباط مستقیم در کیفیت و وضوح تصویر دارد و هرچه عدد دات پیچ ها کمتر باشد کیفیت وضوح تصویر بالاتر است.

  ۴۵ آرایش چشم ۲۰۲۳ برای انواع رنگ و مدل چشم های مختلف | takdoo-تکدو

ویدئو وال‌ها با توجه به نوع استفاده و کارکرد آن‌ها تولید و در کشور ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند. ویدئو وال‌ها یا همان نمایشگرهای دیجیتال را می‌توان بر اساس ساختار فنی آن‌ها تقسیم کرد. یک رابطه معکوس بین پیشرفت در تکنولوژی ویدئو وال و طول عمر تسهیلات موجود در یک اتاق کنترل فرضی وجود دارد، به عنوان مثال، فن‌آوری ویدئو وال بسیار سریعتر از ساختمانی که اتاق کنترل در آن قرار گرفته خراب می شود.

به همین علت دستگاه‌های ویدئو وال امکانات بیشتری در اختیار ما ویدئو وال قرار می‌دهند. مورد دیگری که لازم است به آن اشاره کنیم، طول عمر بالای ویدئو وال‌هاست. این دستگاه از نظر طول عمر و تجهیزات فنی به صورتی ساخته شده است که حتی روزها و هفته‌ها هم روشن باشد، دچار مشکل نشود. نرم افزار ویدئو وال در سطح ابتدایی امکان انتخاب محتوای مورد نظر در دستگاههای منبع و نمایش آنها در نمایشگرها را میدهد. همچنین بیشتر نرم افزارها دارای ابزارهایی برای تنظیم ظاهر محتوا، شامل مقیاس و ابعاد، بزرگنمایی، برش تصویر و کنترل کنتراست و روشنایی و … برخی از این نرم افزارها علاوه بر امکانات گفته شده دارای قابلیتهای پیشرفتهتری برای کنترل بهتر نمایش در سیستم ویدیو وال نیز هستند.

  • معرفی ویدئو وال پلانار VersaLight VLI2.5نماشگرهای Leyard VersaLight Series خانواده ای نوآورانه از ویدئو وال های LED محصول شرکت پلانار می باشد.
  • همون‌طور که می‌دونین در کنسرت‌ها همه‌ی افراد نمی‌تونن بلیط صندلی‌ها و جایگاه‌های جلویی رو بخرن.
  • با توجه به اینکه تلویزیونهای خانگی و معمولی توانایی کار در چنین محیط هایی را برای مدت طولانی ندارند، برند های شاخص تولید کننده سیستمهای تصویری مبادرت به طراحی و ساخت نمایشگرهای نسل جدید یا ویدئو وال نموده اند.
  10 برند برتر دوربین مداربسته در سال 1401